KONST / Litografier / Färglitografi 13658043
nr 1365 8043
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 213/360. Motivet: 62x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:49:26
6/12 09:31:01
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa